Adobe Photoshop CC Eğitimleri


- TEMEL PHOTOSHOP EĞİTİMİ (Süresi 35 Saat)
Dünyanın en fazla tercih edildiği programlardan biridir. İster profesyonel kullanım amaçlı, ister hobi amaçlı olsun bu özel program görseller üzerinde tüm değişiklikleri yapabilme kabiliyetine sahiptir. Temel düzey ile yola çıkmış, kendi gereksinimlerinize göre hangi yönde kendinizi geliştirmek istiyorsanız o yönde çalışmalar yaparak devam edebileceğiniz bir noktaya getiriyoruz. Photoshop'un engin püf, yeteneklerine bu eğitimle merhaba diyeceksiniz. Photoshop kullanım ve özellikleri açısından farklılıklar taşıyan çok önemli bir yazılım. Photoshop eğitimi almaya karar vermeden önce, ihtiyaçlarınızı, bu yazılım nerede ve nasıl kullanacağınızı çok iyi tanımlamanız gerekmektedir. Photoshop üzerine genel ve özel olarak planlanmış eğitim konuları hazırladım. Türkiye'de bu konsepte hazırlanmış başka bir eğitim bulunmamaktadır.

photoshopcc

- İLERİ DÜZEY PHOTOSHOP EĞİTİMİ (Süresi 20 Saat)
Photoshop'un derinlemesine öğrenmek, çalışma teknikleri ve püfleri konusunda bilgilerinizi geliştirmek için bu eğitim tam size göre. Bu eğitimde, Photoshop bilenler, bu eğitim sonunda programı aslında bilmediklerini düşünebilirler. Bu eğitimde özellikle Layer'ları kullanmak, renk düzeltme teknikleri, Alpha Channel ve Mask'lar gösterilecektir. Photoshop programında ne kadar derine inmek istiyorsanız o kadar yolu bulabilirsiniz. Size bunun kapısını açan, kullanım yeteneklerinizi daha da ilerletecek bir eğitim fırsatı.


- SEÇİM TEKNİKLERİ, ALPHA CHANNEL, MASK EĞİTİMİ (Süresi 20 Saat)
Photoshop'un sizin gücünüze güç katmasını istiyorsanız en iyi bilmeniz gereken bu üç konu tek bir eğtimide bir araya getirildi. Tekstil, Ambalaj, Matbaa alanlarında, Ajansların yaratıcı ekiplerinde çalışanlara özel konuların bir araya getirilerek oluşturulmuş bir eğitimdir. Photoshop'u iyi düzeyde kullananların faydalanabileceği bir eğtiimdir.


- RENK DÜZELTME VE DOKU TAMİRİ (Süresi 20 Saat)
Photoshop'un bir birine alternatifli bir çok renk düzeltme, işleme araçları bulunmaktadır. Bu araçların kullanım özelilklerini, bir birlerinden farklılıklarını bu eğitimde proje üzerinde uygulayarak göreceksiniz. Renk düzeltme konuları herkesin bilmiyorsa asla dokunmaması gereken bir konudur.

AdobePhotoshopCS5
Photoshop CS5

youtube kanali

AdobeBilgi.com olarak farklı platformlar için hazırladığımız video dersleri, röportaj ve incelemelerimizi bu kanalda sizlerle paylaşacağız. Belirli periyotlarla bu kanala video yüklemeye devam ederek sizler için önemli bir kaynak havuzu oluşturmuş olacağız. Sizlerinde kanalımıza abone olarak desteklerinizi bekliyoruz.

Kanalımız program eğitimleri, özel sohbet paylaşımları, düzenlediğimiz seminerlerin kayıtları gibi zengin içeriklere sahip olacaktır.

www.youtube.com/baskioncesi/

bireyselkurumsalegitimnoti

BİREYSEL EĞİTİMLERE DAİR
Eğitimler Bireysel ve Kurumsal olarak iki ayrı şekilde fiyatlandırılır. Bireysel eğitimlerde, kursiyerler kendilerini temsilen 1 ila 3 kişi arasında olurlar. Fiyatlandırmaların tümü tek bir kursiyere göre yapılmıştır. Birden fazla kursiyer olduğunda fiyatlarda kişi başına düşen ücrette indirim yapılır. Bu oranlar tümüyle karşılıklı konuşma ile belirlenir. Bireysel kursiyerler eğitim bedellerini tercih ederlerse kredi kartıyla ödeyebilirler.

Bireysel eğitimlerde, fiyatlandırmada, verilen tüm rakamlar eğitimlerin Ceyhun Akgün'ün belirlediği yere göre yapılmıştır. Eğitimler Kursiyerin belirlediği yerde olması durumunda ders saat ücretine 5 ila 10 YTL ulaşım mesafesine göre eklenir. Bu durum Kurumsal eğitilerde de aynen geçerlidir. Bireysel eğitimlerde, ilk 5 dersin ödemesi peşin taleb edilir. Sonrasında duruma göre konuşularak belirlenir.


KURUMSAL EĞİTİMLERE DAİR
Kurumsal Eğitimler'de kişi sayısı önemli değildir. Tek bir oturumda ve eğitim ortamında kurumun tüm çalışanlarıda olabilir, tek kişide. Eğitim sırasında bir kişiylede ders yapılabilir, 10 kişi ilede. Fiyatlandırma, ödeme koşulları önceden yapılan sözleşmeyle belirlenir. Rakamlar istenilen teklifte açıklandığı gibidir. Eğitim başlamadan önce, anlaşılan ders saatinin %30'u peşin alınır, geri kalanı sözleşmeyle belirlenir. Kurumlar için, ileri bir tarihte yapılan karşılıklı anlaşmanın sağlanması ve o tarihlerdeki eğitim günlerinin rezervasyonunun yapılabilmesi için mutlaka ön ödeme alınması gerekmektedir. Bu ödenen rakam baki kalmakta, tarihler değişmesi durumunda yanmamaktadır. Ödenen rakam geçerliliğini sağlamakta sadece kurum tümüy vaz geçmesi durumunda geçerliliğini kaybetmektedir.

Kurumsal eğitimlerde, şirket çalışanları için ayrıntılı performans değerlendirmesi taleb edilebilir. Eğitim sırasında günlük notlar alınarak eğitim sonunda ilgili yöneticiye verilir.

İstanbul il dışında gerçekleşecek bireysel ve kurumsal eğitimlerde özel bir anlaşmaya tabiidir. İstanbul il dışında yapılacak eğitimlerde yol masrafı ve konaklama kursiyerlere ya da kuruma aittir.