dosyayonetimi
dosyayonetimi

- DOSYA YÖNETİMİ ve DOSYA ARŞİVLEME SİSTEMLERİ (Süresi: 15 Saat)
Matbaa, Reklam Ajansları ve günlük trafiği yüksek olan şirketler için bilgisayar içinde dağınık halde bırakılan dosyalar, müşteriye geri dönüş yapılan revizyonlu belgelerin hangisinin son, hangisinin yeni ve doğru olduğu gibi büyük bir karmaşa hakimdir. Bilgisayar içinde gereksiz tekrar eden görseller, aynı görselden farklı yerlerde olması hep soru işaretlerini doğurur. Akılcı bir sistem getirilerek hızlı bulunan dosyaların, tekrar etmeyen görsellerin, istenildiğinde bulunan kayıtların olması bazen hayal gibi gelir.

Bu çalışma sisteminin karmaşıklığının yanında, arşive kaldırılan ve bilgisayardan silinen dosyaların geçmişten bulunması, geçmişe ait bir belgenin bulunması ap ayrı bir sorundur.

Ofisinize uygun olarak getirdiğimiz bu sistem ile nefes alır bir noktaya geleceksiniz.

AH-P080.S.Ex.P.8

bireyselkurumsalegitimnoti

BİREYSEL EĞİTİMLERE DAİR
Eğitimler Bireysel ve Kurumsal olarak iki ayrı şekilde fiyatlandırılır. Bireysel eğitimlerde, kursiyerler kendilerini temsilen 1 ila 3 kişi arasında olurlar. Fiyatlandırmaların tümü tek bir kursiyere göre yapılmıştır. Birden fazla kursiyer olduğunda fiyatlarda kişi başına düşen ücrette indirim yapılır. Bu oranlar tümüyle karşılıklı konuşma ile belirlenir. Bireysel kursiyerler eğitim bedellerini tercih ederlerse kredi kartıyla ödeyebilirler.

Bireysel eğitimlerde, fiyatlandırmada, verilen tüm rakamlar eğitimlerin Ceyhun Akgün'ün belirlediği yere göre yapılmıştır. Eğitimler Kursiyerin belirlediği yerde olması durumunda ders saat ücretine 5 ila 10 YTL ulaşım mesafesine göre eklenir. Bu durum Kurumsal eğitilerde de aynen geçerlidir. Bireysel eğitimlerde, ilk 5 dersin ödemesi peşin taleb edilir. Sonrasında duruma göre konuşularak belirlenir.


KURUMSAL EĞİTİMLERE DAİR
Kurumsal Eğitimler'de kişi sayısı önemli değildir. Tek bir oturumda ve eğitim ortamında kurumun tüm çalışanlarıda olabilir, tek kişide. Eğitim sırasında bir kişiylede ders yapılabilir, 10 kişi ilede. Fiyatlandırma, ödeme koşulları önceden yapılan sözleşmeyle belirlenir. Rakamlar istenilen teklifte açıklandığı gibidir. Eğitim başlamadan önce, anlaşılan ders saatinin %30'u peşin alınır, geri kalanı sözleşmeyle belirlenir. Kurumlar için, ileri bir tarihte yapılan karşılıklı anlaşmanın sağlanması ve o tarihlerdeki eğitim günlerinin rezervasyonunun yapılabilmesi için mutlaka ön ödeme alınması gerekmektedir. Bu ödenen rakam baki kalmakta, tarihler değişmesi durumunda yanmamaktadır. Ödenen rakam geçerliliğini sağlamakta sadece kurum tümüy vaz geçmesi durumunda geçerliliğini kaybetmektedir.

Kurumsal eğitimlerde, şirket çalışanları için ayrıntılı performans değerlendirmesi taleb edilebilir. Eğitim sırasında günlük notlar alınarak eğitim sonunda ilgili yöneticiye verilir.

İstanbul il dışında gerçekleşecek bireysel ve kurumsal eğitimlerde özel bir anlaşmaya tabiidir. İstanbul il dışında yapılacak eğitimlerde yol masrafı ve konaklama kursiyerlere ya da kuruma aittir.